Kuchenne Przygody

O mnie

Kuchenne Przygody

Jeżeli tak samo uwielbiasz gotowanie jak ja, to na pewno mój blog kulinarny nie tylko przypadnie Ci do gustu, ale zainspirujesz się pysznymi przepisami.

W pieczeniu i gotowaniu zakochałam się jeszcze, jak dobrze nie umiałam czytać i pisać. Moja mama miała do mnie anielską cierpliwość. Po kilku samodzielnych wypiekach, na długo nie zostawiała mnie pod opieką starszego rodzeństwa.

Moja nieustępliwość i miłość do jedzenia zaowocowały w tym, że poszłam za sercem. Wertowałam dziesiątki książek kulinarnych, z których czerpałam pomysły na swoje potrawy i desery. Zawsze coś w nich zmieniałam. To doprowadziło mnie do wystartowania w 6 edycji MasterChef, z której wyciągnęłam jeszcze więcej doświadczenia i wiary w swoje kulinarne umiejętności.

Szczególnie jestem rozmiłowana w południowych smakach. Uwielbiam hiszpańskie tapas, gruzińskie chaczapuri, a także włoskie pasty. Jestem też wierna naszej tradycyjnej polskiej kuchni. Dlatego pieczona kaczka, polędwiczki wieprzowe lub aromatyczny żurek, bardzo często goszczą w moim domu.

Obecnie moje życie toczy się wokół gotowania. Jestem szefową kuchni w swojej wymarzonej restauracji, w której serwuje tradycyjną polską kuchnię. Nie brakuje również dań eksperymentalnych, dzięki czemu moi goście wiedzą, że zawsze mogą liczyć na perfekcyjnie opracowane nowości. W domu również nie brakuje mi codziennych zajęć w kuchni. Gotowanie dla całej rodziny, w tym dwójki dzieci, gdy jedno z nich ma wybiórczość pokarmową, to prawdziwe wyzwanie. Nie ma lepszych krytyków kulinarnych niż własne dzieci. No, i mam jeszcze psa, ale na szczęście, dla niego gotować nie muszę.

Odwiedź mnie także na Facebooku: https://www.facebook.com/kuchenneprzygodypl

Zapraszam do wspólnych Kuchennych przygód ze smakiem 🙂

Szybki kontakt ze mną